Maloobchodní integrace

VEGA - volná maloobchodní integrace působí na celém území ČR a sdružuje potravinářské prodejny vlastněné tuzemskými fyzickými či právnickými osobami na základě smlouvy mezi prodejnou a obchodní agenturou VEGA. Počtem svých jednotek patříme mezi největší aliance.
Naše partnerství s velkými výrobci Vám zajišťuje výhodnější cenové a platební podmínky nákupu zboží a materiálu, k nákupu Vás však přímo tyto podmínky nezavazují. Většina smluv je orientována především na přímé dodávky zboží s rychlou obrátkou, a to jak velkými celorepublikovými, tak i regionálními dodavateli, máme však již zajištěny i výrazně zvýhodněné dodávky spotřebního materiálu a vybavení potřebného pro vybavení prodejen. Zboží s dlouhou trvanlivostí je pro naše členské prodejny zabezpečeno na základě rostoucí vzájemné spolupráce s nadnárodním velkoobchodním systémem Makro CaC.

Organizujeme ve spolupráci s výrobci výhodné letákové akce, kde se reklamní ceny blíží úrovni nadnárodních řetězců. Jsme schopni Vám kvalifikovaně poradit při řešení Vašich problémů a do budoucna předpokládáme další rozvoj našich servisních služeb v oblastech jako je účetnictví a ve spolupráci s bankovním sektorem bychom rádi přispěli i k rozvoji dostupnosti malých překlenovacích úvěrů.
O nově dosažených nákupních podmínkách, doporučeních členským prodejnám, promočních akcích a pod. jsou členské prodejny neprodleně informovány, a to i několikrát v tomtéž měsíci. Členská úhrada nákladů činí 300,-Kč až 600,- Kč měsíčně (bez DPH), pro druhou a další prodejny téhož majitele je pak velmi výrazně snížena.
VEGA Vám poskytuje jedinečnou příležitost obstát jako zcela samostatný subjekt v současných tvrdých podmínkách potravinářského obchodu s pomocí využití nákupních výhod silného systému.